student w pracy

Kolekcjonerskie naklejki studenckie i doktoranckie – jak zdobyć hologramy ELS i ELD?

Naklejki na Elektroniczną Legitymację Studencką ELS i Elektroniczną Legitymację Doktorancką zastąpiły pieczątki przedłużające ważność legitymacji. Niewielkie znaczki o hologramowej powierzchni cieszą się także ogromną  popularnością wśród kolekcjonerów, dlatego są często nazywane filatelistyką XXI wieku. Co warto wiedzieć o hologramach kolekcjonerskich? Jak zdobyć oryginalne naklejki ELS i ELD? 

Czym się charakteryzują hologramy na legitymację studencką i doktorancką?

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS i Elektroniczna Legitymacja Doktorancka zastąpiły tradycyjne dokumenty w formie papierowej, a naklejki pieczątki przedłużające  ważność legitymacji. Naklejki ELS i ELD wydawane są w dziekanatach wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Legitymacja studencka ELS jest dokumentem zawierającym dane uczelni, dane osobowe studenta i uprawnia do korzystania z ustawowych zniżek na przejazdy PKP, PKS, komunikacją miejską, w instytucjach kulturalnych, restauracjach, hotelach, schroniskach górskich, księgarniach oraz wielu sklepach i punktach usługowych. Studenci mogą korzystać z wielu ulg i rabatów po okazaniu ważnej legitymacji ELS z aktualną naklejką na legitymację studencką. Kolekcjonerskie naklejki na legitymację studencką nie różnią się od naklejek na legitymację ELS wydawanych w dziekanatach uczelni. Naklejki do celów kolekcjonerskich, podobnie jak oryginalne, posiadają holograficzną powierzchnię, laserowo nacinaną datę ważności, znak orła i znak RP, a także ośmiocyfrowy kod, zawierający numer seryjny naklejki oraz kod danej uczelni. Hologramy studenckie ELS posiadają także specjalne zabezpieczenie przed odklejeniem w postaci plastra miodu. Hologramy doktoranckie kolekcjonerskie różnią się od naklejek studenckich jedynie datą, ponieważ naklejki dla doktorantów wydawane są raz w roku, a dla studentów raz na semestr. Aktualne naklejki ELS dostępne w sprzedaży posiadają datę ważności do 31-03-2023, a naklejki ELD do 31-09-2023. Hologramy dla studentów i doktorantów dostępne w specjalistycznych sklepach internetowych w rzeczywistości różnią się jedynie przeznaczeniem, ponieważ mogą być wykorzystywane jedynie do celów kolekcjonerskich. 

Gdzie można zdobyć kolekcjonerskie hologramy ELS i ELD?

Popularność naklejek na legitymację studencką 2023 i doktoranckich stale rośnie. Wiele osób decyduje się na zakup aktualnej naklejki ELS swojej uczelni ze względów sentymentalnych, ale nie brakuje także pasjonatów, którzy nigdy nie studiowali, a posiadają sporą kolekcję hologramów studenckich. Kolekcjonerskie hologramy studenckie to także doskonały pomysł na prezent dla znajomego absolwenta z okazji awansu zawodowego lub ciekawy upominek dla zaproszonych gości podczas spotkania znajomych z czasów studenckich. Rosnące zainteresowanie naklejkami ELS i ELD sprawia, że oferty sprzedaży pojawiają się w wielu serwisach aukcyjnych, ogłoszeniowych takich jak: Allegro czy OLX lub w profesjonalnych sklepach internetowych. Czym różnią się oferty prywatne od specjalistycznych sklepów kolekcjonerskich? Przede wszystkim gwarancją autentyczności zakupionej naklejki na legitymację studenckie i doktoranckie oraz możliwością zakupu hologramów z poprzednich semestrów. Specjalistyczne sklepy internetowe jak Hologramykolekcjonerskie24.com oferują oryginalne naklejki na legitymacje studenckie i doktoranckie w atrakcyjnej cenie. W profesjonalnym sklepie online dostępne są aktualne hologramy ELS i ELD wszystkich uczelni wyższych w Polsce, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Na Hologramykolekcjonerskie24.com można znaleźć nie tylko aktualne naklejki ELS, ale także naklejki z poprzednich edycji z szybką dostawą na terenie całego kraju. 

Profesjonalny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą naklejek studenckich i doktoranckich to najlepszy wybór dla wszystkich, którym zależy na oryginalnych hologramach i możliwość stałego powiększania kolekcji o aktualne naklejki na legitymacje ELS i ELD. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *