mężczyzna w koszuli trzyma gotówkę w lewej ręce

Jak wnioskować o szybką pożyczkę od ręki online?

NetCredit to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek pożyczkowych w naszym kraju. Klienci firmy chwalą przede wszystkim szybki proces weryfikacji danych i wypłaty środków, bezproblemową obsługę klienta, oraz wypłaty odbywające się 7 dni w tygodniu. Jak zatem starać się o uzyskanie finansowania w tej firmie?

Kto może starać się o pożyczkę?

Tak zwaną chwilówkę uzyskać można o wiele łatwiej, niż kredyt bankowy, nadal nie jest to opcja dla każdego. Firmy pożyczkowe, takie jak NetCredit zobowiązane są bowiem do weryfikowania wypłacalności swoich potencjalnych klientów, a w przypadku wątpliwości najczęściej odrzucają wnioski. Szansę na uzyskanie pożyczki od ręki w NetCredit ma osoba, która:

  • na stałe mieszka i pracuje na terenie Polski,
  • jest w wieku od 20 do 75 lat,
  • posiada ważny dowód osobisty,
  • otrzymuje regularne dochody na rachunek bankowy,
  • pozytywnie przejdzie weryfikację zdolności kredytowej (tak zwane sprawdzenie w bazach BIK, BIG, KRD itd),
  • ma aktywny numer telefonu komórkowego.

Warunki te nie są specjalnie skomplikowane i z pewnością cechuje je prostota. Nie ma potrzeby dostarczania firmie potwierdzenia zamówienia, czy też kopii umowy. NetCredit akceptuje również wiele źródeł dochodów – szanse na pożyczkę mają również osoby pracujące na umowie zlecenie, o dzieło, kontraktu biorcy, a także renciści. Potrzebujesz pilnej pożyczki na dzisiaj? NetCredit działa 24/7h, dzięki czemu potrzebne pieniądze możesz mieć błyskawicznie.

Jak wnioskować o pożyczkę w NetCredit?

Aby prośba o pożyczkę na karcie została rozpatrzona, należy najpierw wypełnić prosty formularz – nie powinno to zająć więcej, niż 5-10 minut. Przed rozpoczęciem warto przygotować dowód osobisty, a także telefon – możliwe bowiem, że na podany we wniosku numer przyjdzie kod autoryzacyjny SMS, który służy do zatwierdzenia pożyczki.

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiednich warunków pożyczki za pomocą suwaka – NetCredit oferuje pożyczki w wysokości od 1550 do 5000 złotych. W kolejnej części formularza klient zostanie poproszony o podanie niezbędnych danych do rejestracji w systemie – adresu e-mail, hasła itp. 

Na kolejnej stronie wymagane jest podanie danych osobistych. Co oczywiste, NetCredit musi wiedzieć, komu udziela finansowania. Klient poproszony zostanie o podanie imienia oraz nazwiska, danych z dowodu osobistego (PESEL oraz seria i numer dokumentu), a także potwierdzenie adresu zamieszkania,

Ostatni krok to sprawdzenie poprawności danych finansowych. Klient poproszony zostanie o podanie numeru konta, na które mają zostać przelane środki, oraz o jego potwierdzenie zwrotnym przelewem weryfikacyjnym w wysokości 1 zł (tylko w przypadku pierwszej pożyczki). Konieczne jest również podanie informacji o uzyskiwanych dochodach i ponoszonych wydatkach stałych. Po zakończeniu tego etapu firma NetCredit przyjmie do realizacji wniosek pożyczkowy i – zazwyczaj w 15 minut – wyda pozytywną lub negatywną decyzję.

Czy NetCredit to dobra opcja pożyczkowa?

Zdecydowanie tak. NetCredit to obecnie jeden z najpewniejszych i najbezpieczniejszych pożyczkodawców. Platforma posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia, takie jak m.in certyfikat SSL, w związku z czym ryzyko wypłynięcia danych klientów jest minimalne. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum, szerokim “widełkom” wysokości pożyczki i niskim kosztom finansowania jest to odpowiednia opcja dla każdej osoby, która potrzebuje szybkiego i pewnego finansowania. W dodatku firma oferuje obecnie pożyczki na wirtualnej karcie, dzięki czemu potrzebne pieniądze są zawsze na wyciągnięcie portfela.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *