Jak zmyć lakier do paznokci z ubrania?

PytaniaKategoria: InneJak zmyć lakier do paznokci z ubrania?
Marzena zapytał 3 lata temu

Jak zmyć lakier do paznokci z ubrania?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Wszelkie zabiegi upiększające często wymagają czasu. Nie zawsze ten czas posiadamy, w efekcie czeszemy się i malujemy w biegu. Jak mówi przysłowie “gdzie się człowiek spieszy, tam się diabeł cieszy”. Jest w tym ziarnko prawdy, bo komu nie zdarzyło się przy tym pobrudzić?

Najwięcej problemu może sprawić pospieszne malowanie paznokci. W trakcie bieganiny, nie tylko zwiększamy ryzyko na powstanie dziwnych śladów, na świeżo malowanych paznokciach, ale też ubrudzenia siebie i wszystkiego dookoła jednym, złym chlapnięciem. Co robić w takiej sytuacji? Jak zmyć lakier do paznokci z ubrania?

Na szczęście w wielu przypadkach pomocny jest zmywacz do paznokci. Wystarczy namoczyć nim wacik i delikatnie spróbować usunąć plamę. Sprawa może się komplikować, gdy ubrudziliśmy delikatną tkaninę. Wtedy warto postarać się jej pozbyć przy pomocy innego lakieru – lakieru do włosów. Kiedy potraktujemy plamę lakierem do włosów, a następnie pozwolimy jej wyschnąć, wtedy powstała skorupka powinna łatwo dać się usunąć przy pomocy pędzelka