Podświetlany numer domu i 4 zalety, dla których warto się na niego zdecydować 

Wybór dobrej tabliczki adresowej na dom, na której będzie nie tylko numer naszego domu, ale także ulica, na której mieszkamy, jest zwykle jednym z pierwszych elementów, o które dbamy po kupieniu domu lub jego wybudowaniu. Niestety zdarza się również, że wiele osób kończąc budowę zapomina o tak drobnym elemencie jak numer domu. Tymczasem, brak tabliczki adresowej na nieruchomości jest niezgodny w polskim prawem, które nakłada na właścicieli obowiązek znakowania swoich nieruchomości. Tablica adresowa musi być według naszych przepisów zamontowana w dobrze widocznym miejscu, powinna mieć odpowiedni rozmiar i być widoczna z daleka. Ponadto, musi być ona widoczna z po zmroku, dlatego tak dobrym wyborem jest podświetlany numer na dom LED. Dlaczego warto w niego zainwestować? Co jeszcze musisz wiedzieć przed zakupem tabliczki z adresem? By poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zostań z nami do końca. 

Podświetlany numer domu – podstawowe informacje przed zakupem

Większość z nas oznacza swoje mieszkania bądź domy cyframi oraz literami na dom. Są klasyczne i można je bez problemu kupić w każdym sklepie budowlanym. Dodatkowo nie wymagają one specjalnego zaangażowania podczas zakupów. Wchodzicie do sklepu, bierzecie pierwsze lepsze cyfry na dom i wychodzicie. Wydaje się banalne. Niestety, takie rozwiązanie ma też swoje minusy. Zwyczajne cyfry na dom po prostu nie robią wrażenia, nie rzucają się w oczy i nie są przez nas zapamiętywane. Nie są one nadzwyczaj urodziwe i nie dodają uroku elewacji Waszego budynku. Jeśli macie dość takiego wyglądu Waszej elewacji – najwyższy czas na zmiany! Zamiast ograniczać się do tradycyjnych cyferek, postawcie na modny, genialnie wyglądający, podświetlany numer domu LED.  Na takiej tablicy adresowej, poza numerem budynku znajdzie się także nazwa Waszej ulicy. Dzięki temu, że tego typu numer będzie świecił po zmroku, Wasz dom będzie łatwy do odnalezienia wieczorem i w nocy, gdy za oknem jest już ciemno. Jeżeli wciąż nie jesteście przekonani do tego, że  podświetlany numer domu jest jednym z najlepszych możliwych wyborów, koniecznie czytajcie dalej. Z przyjemnością rozwiejemy Wasze wątpliwości, pokazując Wam 4 zalety numerów na dom LED. 

4 zalety podświetlanego numeru domu 

  1. Podświetlany numer domu jest widoczny z drogi, kiedy za oknem jest ciemno

Najważniejszym z powodów, dla których podświetlane numery domów są warte uwagi jest fakt, że są one widoczne, gdy zapada zmrok. Dzięki temu w nocy – w razie potrzeby – dotrze do Waszego domu pogotowie, policja lub straż pożarna. 

  1. Brak oświetlenia numeru domu? To nielegalne!  

Oświetlenie tabliczki adresowej jest – wg przepisów polskiego prawa – obowiązkowe. Brak oświetlenia może wiązać się z tym, że zostanie na nas nałożona kara grzywny lub nagana. Jeżeli zatem jesteście właścicielami domu lub innego budynku to pamiętajcie, że musicie go oznakować w sposób, który pozwoli na jego zidentyfikowanie w nocy, z odległości drogi. 

  1. Kurierzy trafią do Was bez problemu

Jeśli nieustannie masz problem z tym, że kurier lub listonosz nie mogą znaleźć Twojego domu, jak najszybciej zainwestuj w podświetlany numer domu i ułatw im pracę. Kupując tablicę adresową LED sprawisz, że szybciej i sprawniej odnajdą Twój dom, dzięki czemu Twoje zakupy dotrą do Ciebie w mgnieniu oka. Zainwestuj w wysokiej jakości tabliczkę CUCUDO i ciesz się domem, do którego łatwo trafić. 

  1. Genialny design – udekoruj swoją elewację

Trendy są dla nas niesamowicie ważne, ciągle za nimi gonimy i chcemy, aby nie tylko nasze ubrania, ale także domy były modne. Podświetlane numery domu to rozwiązanie, które fenomenalnie wpisuje się w najnowsze trendy. Wyglądają stylowo i są dekoracją elewacji. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *