Jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu Galaxy M51

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zrobić zrzut ekranu na swoim Samsungu Galaxy M51, to nie jesteś sam. Galaxy M51 posiada funkcję o nazwie Palm Swipe Capture, która działa na wielu telefonach Samsunga. Wystarczy włączyć tę funkcję w menu Ustawienia, Funkcja zaawansowana, Ruchy & Gesty i przeciągnąć krawędzią dłoni po ekranie.

Są dwa sposoby na zrobienie zrzutu ekranu na Galaxy M51. Pierwsza metoda polega na jednoczesnym wciśnięciu przycisku zasilania i przycisku zmniejszania głośności. Musisz przytrzymać te dwa przyciski, aż zobaczysz biały ekran. Spowoduje to pojawienie się małego paska menu na dole ekranu. Znajdują się tutaj trzy przyciski. Aby przyciąć obraz, wybierz opcję z ekranu. Alternatywnie, można wybrać, aby udostępnić zrzut ekranu z innymi ludźmi, naciskając przycisk “Share”.

Po wykonaniu zrzutu ekranu, można otworzyć go w aplikacji Galeria lub innego menu. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze o nazwie Zrzuty ekranu. Folder ten zawiera wszystkie zrzuty ekranu, które zostały wykonane ręcznie lub przechwycone przy użyciu telefonu. Aby usunąć zrzuty ekranu, można również użyć menu opcji w aplikacji Galeria. Podczas przechwytywania zrzutu ekranu upewnij się, że jesteś na ekranie w miejscu, w którym chcesz.

Trzecią opcją jest przechwytywanie ekranu za pomocą S-Pen. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć dłonią po ekranie. Telefony Samsunga mają tę opcję domyślnie wyłączoną. Aby ją włączyć, należy przejść do Ustawienia > Funkcje zaawansowane. Następnie należy włączyć opcję Palm Swipe to Capture. Po włączeniu, powinieneś być w stanie przechwycić ekran. Możesz również użyć S-Pen do przechwytywania długich stron internetowych.

Jeśli chodzi o SAMSUNG Galaxy M51, to jest to solidny smartfon średniej klasy. Możesz go wykorzystać do przechwytywania zrzutów ekranu aplikacji i innych ważnych ekranów. Ale jak przechwycić zrzut ekranu na SAMSUNG M51 jest trochę inny dla każdego urządzenia. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej szczegółów. Znajdziesz przechwytywanie zrzutów ekranu znacznie łatwiejsze na tym telefonie niż na swoim ostatnim.

W międzyczasie możesz użyć funkcji zrzutu ekranu, aby uchwycić zrzut ekranu z telefonu. Aby to zrobić, musisz wejść do menu Ustawienia w swoim Samsungu Galaxy M51. Aby znaleźć tę opcję, dotknij przycisku Home i wybierz “Capture Screenshot”. Będziesz musiał wybrać miejsce, w którym chcesz uchwycić ekran. Upewnij się, że wybierasz zdjęcie, które ma wysoką rozdzielczość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *