Jak zrobić zdjęcie swoich pośladków

Jeśli zawsze chciałaś zrobić zdjęcie swoich pośladków, oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci to osiągnąć. Będziesz chciała użyć lustra. Użycie lustra sprawi, że zdjęcie będzie wyraźne i pozwoli Ci pozować w różnych pozycjach. Będziesz także chciał upewnić się, że masz zadbane, czyste ciało i nieskazitelny buttpic.

Dobre booty selfie nie musi być w pełni nagie. Pozostawienie ubrania na sobie sprawia, że butt selfie jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Mężczyźni i kobiety czują niesamowite pożądanie tylko myśląc o tym, więc pozostawienie ubrania na tylko sprawia, że zdjęcie jest jeszcze bardziej uwodzicielskie. Co więcej, możesz również uwzględnić inne części ciała w swoich zdjęciach pośladków. Na przykład, jeśli chcesz uczynić je bardziej seksownymi, możesz użyć seksownych stringów i koronkowego stanika.

Przed zrobieniem zdjęcia upewnij się, że masz opaleniznę. Najlepsze zdjęcia pośladków to te, które są opalone. Możesz to zrobić w solarium lub zrobić to naturalnie. Lub, jeśli chcesz zaoszczędzić czas, możesz użyć opalania natryskowego. Jest łatwy do zastosowania, a nada twoim pośladkom ładną, złotą opaleniznę.

Uzyskanie idealnego kąta jest krytyczne. Jeśli fotografujesz swoje biodra, kąt ujęcia jest ważny. Również kształt twoich pośladków jest bardzo ważny. Może być on zaokrąglony, płaski lub asymetryczny. Aby Twoje zdjęcie wyglądało jak najlepiej, rozważ stanięcie na jednej nodze, skierowanie jej na zewnątrz, a nawet po prostu pozwól grawitacji przejąć kontrolę.

Po ustawieniu się przed źródłem światła, upewnij się, że masz plecy wygięte w łuk. W przeciwnym razie, twoje plecy będą wydawać się nieostre i skończysz zastanawiając się, gdzie był twój tyłek. Staraj się również unikać odsłonięcia twarzy, aby uniknąć seksownych zdjęć z zemsty. Upewnij się, że jesteś odwrócony od dużego lustra, aby uniknąć podświetlenia. Trzymaj telefon za ramię i przekręć plecy, tak jakbyś miał dupę.

Aby zrobić dobre nagie zdjęcie, musisz odpowiednio pozować. Możesz założyć stringi, majtki w kratkę lub bieliznę, która podkreśli Twoje pośladki. Najbardziej seksowne zdjęcia nago będą pokazywały krągłości twojego łupu. Jednak lepiej jest nosić ubrania, które pokazują pośladki, takie jak spodnie z wysokim stanem lub stringi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *