Jak stworzyć własny awatar na Facebooku

Jeśli chcesz założyć nowe konto na portalu społecznościowym, lub po prostu chcesz stworzyć unikalny awatar dla swojej strony internetowej lub profilu, to jesteś we właściwym miejscu. Dzięki tym łatwym do wykonania krokom, będziesz na dobrej drodze do stworzenia idealnego awatara. Możesz wybrać prostą twarz z kreskówki lub taką, która jest bardziej realistyczna, a nawet wybrać wzór tła. Następnie możesz dodać dodatkowe elementy, takie jak fryzury i akcesoria, aby Twój awatar był wyjątkowy.

Aby rozpocząć tworzenie awatara, otwórz aplikację Facebook i otwórz menu hamburgera (w prawym górnym lub dolnym rogu na iOS). Stuknij w opcję dla “Avatarów”. Dla każdej cechy twarzy dostępnych jest wiele różnych odcieni skóry. Po wybraniu odcienia skóry możesz dostosować resztę swojego awatara, wybierając spośród 27 różnych schematów kolorów. Następnie wybierz wyraz twarzy, fryzurę i ubranie. Możesz nawet dodać piegi, akcesoria i inne!

Następnym krokiem jest wybór fryzury. Możesz wybrać krótką, średnią lub długą fryzurę. Wybierz kolor odcienia skóry, a także kształt ust. Następnie wybierz ikonę koloru i dostosuj kształt twarzy, kolor ust i linie twarzy. W razie potrzeby możesz dodać do swojego awatara okulary. Wybór idealnego kształtu twarzy to świetny sposób na uczynienie swojego awatara wyjątkowym.

Jeśli nie masz umiejętności artystycznych, aby narysować swoje zdjęcie, możesz skorzystać z narzędzia online, które tworzy obrazy przypominające kreskówki. Avataaars Generator jest doskonałym narzędziem dla początkujących, ponieważ jest niezwykle łatwy w użyciu i nie wymaga żadnych umiejętności projektowania graficznego. Za pomocą kilku kliknięć będziesz miał awatar, który wygląda niepowtarzalnie. Tworzenie awatara za pomocą tego narzędzia może zająć około 5 minut i można go pobrać w formacie SVG lub PNG.

Gdy już zdecydujesz się na projekt, możesz go dostosować za pomocą programu Adobe Express lub Illustrator. Adobe Illustrator to kolejne doskonałe narzędzie do tworzenia awatara. To narzędzie pozwala na stworzenie grafiki wektorowej, którą można następnie przesłać do mediów społecznościowych i stron internetowych. Możesz nawet dodać ją do swojej wizytówki. Możesz nawet zlecić jego animację dla platform wideo. Możliwości są nieograniczone! Nie ma granic dla kreatywności twórców awatarów!

Możesz również zrobić swój własny awatar używając power move avatar maker. To narzędzie nie jest związane z “South Park”, ale było używane na oficjalnej stronie lata temu. Jest ono darmowe i zawiera ponad piętnaście tysięcy części ciała, ubrań i akcesoriów do wyboru. Dzięki tym narzędziom możesz dostosować swój awatar w ciągu zaledwie kilku minut. Z tymi prostymi narzędziami, będziesz na dobrej drodze do unikalnego i modnego awatara!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *