Jak sprawić, aby ściana za Parą Młodą była wyjątkowa

Jedną z najpiękniejszych części ślubu jest ściana z kwiatów. Często jest to najdroższa część ślubu, ale z pewnością wzbudzi zachwyt. Nie jest konieczne, aby wypełnić ścianę kwiatami, ponieważ można włączyć inne elementy dekoracyjne, jak również. Tworzenie kwiatowej ściany przy użyciu świateł bajkowych jest nowoczesnym sposobem na dodanie kwiatów do ściany.

Innym świetnym sposobem na udekorowanie ściany za parą jest dodanie dużego lustra. Idealnie, powinno być cztery do pięciu stóp szerokości i rozciągać się na całą drogę od ściany. Możesz nawet użyć go jako prowizorycznej szafy. Użyj świec, aby stworzyć bardziej intymną atmosferę. Świece dodają również odrobinę klasy i głębi. Panna młoda i pan młody poczują się bardziej wyjątkowo, wiedząc, że ściany za nimi zostały stworzone z miłością i troską.

Jedną z niedrogich opcji jest użycie starego panelu drzwi. Jest to świetny sposób, aby dodać osobisty akcent do tła bez kosztowania dużo pieniędzy. Możesz nawet znaleźć panel na Etsy, który ma projekt tablicy kredowej na nim. Stare panele drzwiowe są również świetną opcją dla tła. Nie muszą być malowane, a będą uzupełniać rustykalny lub vintage temat wystroju ślubnego. Można oprzeć je o ścianę, lub zostawić je swobodnie stać.

Inna świetna opcja dla tła ślubnego jest styl art deco. Klasyczny projekt art deco będzie transportować swoich gości z powrotem w czasie do ryczących 20s. Kolorowa ściana może zawierać szewrony, pióra i wentylator. Możesz użyć odzyskanych drzwi stodoły ze złotymi okuciami, aby stworzyć unikalne tło. Możesz również dodać kwiaty, a nawet sznurować je na zgiętych łodygach.

Bujna ściana może pomóc zwrócić uwagę na obszar ceremonii. Może również służyć jako tło dla Twoich zdjęć ślubnych. Możesz również użyć białej i zielonej ściany kwiatowej, aby służyć jako otwarte zaproszenie dla swoich gości. Ściana stanowi również tło dla budki fotograficznej, więc budka fotograficzna również będzie wyglądać pięknie. Ten rodzaj ścianki to doskonały wybór na ślub w ogrodzie. Jeśli nie masz budżetu na bujną ścianę, możesz zamiast niej wypożyczyć wysoki wieszak na ubrania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *