iPhone 13 Pro – czy to smartfon dla Ciebie?

Szukasz dla siebie nowego smartfona? Potrzebujesz grafiki powalającej jakości, świetnego aparatu i długiej pracy baterii? W takim razie żaden telefon nie zapewni Ci więcej satysfakcji niż iPhone 13 Pro. Najnowszy flagowiec Apple to urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź, dlaczego iPhone 13 Pro to smartfon idealny dla Ciebie!

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max — co nowego? 

Każdy nowy smartfon Apple to niezwykły skok technologiczny i szereg usprawnień. Tak samo jest też oczywiście w przypadku najnowszego modelu, jakim jest iPhone 13 Pro. Można zaobserwować w nim ogromny skok wydajności baterii, wyświetlacz super jakości, a przede wszystkim ultrasprawne działanie, które zapewnia system iOS 15. Co więcej, smartfony iPhone 13 Pro dostępne są w aż czterech wariantach pamięciowych. Wcześniej były to trzy warianty, czyli 128, 256 oraz 512 GB. Natomiast obecnie kolekcja została poszerzona o smartfon o pamięci aż 1 TB. 

Apple postawiło też na poszerzone możliwości systemu aparatów. iPhone 13 Pro ma do dyspozycji system 3 obiektywów o rozdzielczości 12 Mpix. Jest to obiektyw szerokokątny i ultraszerokokątny, a także teleobiektyw. Sama aplikacja ”aparat” także została wzbogacona. Dysponuje teraz efektami oświetlenia studyjnej jakości, oferuje różne style fotograficzne i tryb nocny w zupełnie nowej odsłonie. Koniecznie wypróbuj tryb portretowy i twórz profesjonalne zdjęcia telefonem! To jednak nie wszystko. Na uwagę zasługuje też bowiem tryb filmowy w standardzie Dolby Vision. Tryb filmowy przewiduje naprawdę wiele możliwości i doskonale sprawdzi się do nagrywania nawet profesjonalnych treści. Prócz tego możesz też automatycznie zmniejszać prędkość połączenia. 

Na rynku dostępny jest także iPhone 13 Pro Max. Czym właściwie różni się od podstawowej wersji Pro? Przede wszystkim rozmiarem wyświetlacza. Jest on bowiem większy. W modelu iPhone 13 Pro Max jest to aż 6,7″. Różnicą jest także wydajność baterii. Wersja Max jest jeszcze bardziej wytrzymała. 

iPhone 13 Pro — gdzie kupić? 

Zdecydowałeś, że najnowszy iPhone 13 Pro to idealny sprzęt dla Ciebie? Teraz z pewnością zastanawiasz się, gdzie właściwie go kupić? Możliwości masz wiele. Przede wszystkim pamiętaj jednak, by wybierać jedynie sprawdzone sklepy. Możesz kupić telefon w salonie stacjonarnym. Jednak w tym przypadku musisz liczyć się z tym, że wybrany przez ciebie wariant pamięciowy, czy też kolorystyczny może być niedostępny. Dlatego też najlepiej zamów go przez internet. Duży wybór wśród modeli znajdziesz na https://lantre.pl/iphone.html.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *