Jak szybko wysuszyć ubranie?

PytaniaKategoria: ModaJak szybko wysuszyć ubranie?
Patryk zapytał 3 lata temu

Jak szybko wysuszyć ubranie?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Ubranie po praniu lub po przemoczeniu jakiś czas musi schnąć. Czy jest możliwość przyspieszenia tego procesu? Jak najbardziej. Oto kilka sposobów na szybkie wysuszenie ubrania.
 
Położenie na grzejnik
Jak szybko wysuszyć ubranie? Po prostu na gorącym grzejniku. Warto jednak pamiętać, że nie każde ubranie można suszy w ten sposób, niektóre bowiem pod wpływem gorąca mogą się wstąpić.
 
Piekarnik lub kuchenka mikrofalowa
Jeansy i inne grube ubrania można suszyć w piekarniku lub mikrofalówce. Czas suszenia nie powinien jednak przekraczać pięciu minut, bowiem istnieje bardzo duże ryzyko przypalenia ubrania.
 
Suszarka do włosów
Fajnym pomysłem jest też użycie suszarki do włosów. Bez względu czy chodzi o spodnie czy o bluzkę, można suszarkę włożyć do środka ubrania tak, by ciepłe powietrze wypływało na mokrą część tkaniny. Ważne też jest, by zimne powietrze swobodnie mogło wpływać do suszarki. Świetnie też suszy się, po prostu zbliżając włączoną suszarkę do mokrych części ubrania. Wykorzystując jeden z tych sposobów bez wątpienia wysuszymy odzież dużo szybciej niż na świeżym powietrzu czy na suszarce postawionej w łazience lub pokoju.