Jak szybko wysuszyć spodnie?

PytaniaKategoria: ModaJak szybko wysuszyć spodnie?
Tomek zapytał 3 lata temu

Jak szybko wysuszyć spodnie?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Spodnie, szczególnie jeansowe, schną po praniu dość długo. Czasem jednak potrzebne są szybko. Czy można przyspieszyć suszenie spodni? Okazuje się, że tak.
 
Jak szybko wysuszyć spodnie?
Jest kilka sposobów na szybkie wysuszenie spodni. Przy dobrej, słonecznej pogodnie, najszybciej suszyć je na świeżym powietrzu i w pełnym słońcu. Gdy nie ma słońca, można szybko je wysuszyć w piekarniku nastawionym na 200 stopni Celsjusza. Ważne, by suszyć nie dłużej niż pięć minut, bowiem spodnie po prostu się przypalą. Podobnie suszyć można spodnie w mikrofalówce. Tu także jednak nie można suszyć zbyt długo, przypalone spodnie bowiem będą nadawać się do wyrzucenia.
 
Suszarka do włosów
Fajnym pomysłem jest użycie suszarki do włosów. Wkładamy ją do nogawki tak, by ciepłe powietrze wdmuchiwane było do środka i – na przykład – zaginając spodnie, uniemożliwiamy wypływanie powietrza. Powietrze będzie wypływać przez mokry materiał, a spodnie wyschną błyskawicznie. Oczywiście tę samą operację należy powtórzyć w drugiej nogawce. Te części spodni, które nie wyschły, wysuszyć zaś już trzeba od zewnątrz, przybliżając włączoną suszarkę do materiału.