Jak naturalnie przyciemnić brwi?

PytaniaKategoria: PielęgnacjaJak naturalnie przyciemnić brwi?
Renata zapytał 3 lata temu

Jak naturalnie przyciemnić brwi?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Oczywiście ciemne i gęste brwi to marzenie dla wielu kobiet. Niestety nie wszystkie panie mogą pochwalić się pięknymi brwiami. Z tego powodu też decydują się na stosowanie henny. Henna to barwnik, który sprawia, że brwi mają intensywniejszy kolor. Pomimo tego istnieje wiele naturalnych metod, które pozwalają podkreślić i przyciemnić łuk brwiowy.
 
Domowe sposoby na przyciemnienie brwi
Wiele kobiet zastanawia się jak naturalnie przyciemnić brwi. Niewątpliwie można wymienić kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów na poprawę wyglądu brwi. Zaliczmy do nich m.in. smarowanie brwi olejkiem rycynowym czy naparem z mocnej herbaty. Warto zaznaczyć, że domowe metody upiększania brwi są bezpieczne i naturalne.
 
Kawa i kakao – naturalne sposoby przyciemniania brwi
Naturalnie kawa i kakao to produkty, które znajdują się w każdej kuchni. Ponadto można je wykorzystać do stworzenia naturalnej farby. W tym celu trzeba jednak dodatkowo zastosować miód i olej kokosy. Zatem do wytworzenia mikstury wystarczy użycie jednej łyżeczki z każdego tych składników, a następnie wymieszanie ich w miseczce. W dalszej kolejności uzyskaną konsystencję nakładamy brwi i czekamy dwadzieścia minut. Na samym końcu zmywamy wszystko letnią wodą. Innym sposobem na przyciemnienie brwi jest stosowanie naparu z czarnej herbaty.