Jak dbać o białe buty?

PytaniaKategoria: InneJak dbać o białe buty?
Marlena zapytał 3 lata temu

Jak dbać o białe buty?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Białe buty to pewnik modowy. Są zawsze na topie i pasują do każdej stylizacji. Mimo wszystko biel szybko przemija i pozostaje szarość. W jaki sposób zadbać o białe buty by przez długi cieszyć się ich nowością?

Jak dbać o białe buty?

Szampony do butów to ostatnio bardzo modna alternatywa dla czyszczenia butów. Pranie trampek może sprawić, że brud i kolor wymieszają się tworząc nieestetyczną mozaikę. Szampon do butów zniweluje taki problem. Jest to uniwersalny i skuteczny środek do czyszczenia wszystkich butów, a szczególnie właśnie białych. Używanie go jest dziecinnie proste i wymaga prania ręcznego, co pozwala mieć większą kontrolę. Wystarczy wziąć mokrą szmatkę i nawilżyć buta. Później rozprowadzić szampon zakupiony wcześniej sklepie, by następnie pocierać szmatką do momentu zniknięcia plam. Ostatnim etapem jest zebranie piany i pozostawienie butów, aż wyschną. Szybki i bezproblemowy sposób dla białych butów.

Innym sposobem jest renowator koloru, który również można zakupić w sklepie obuwniczym. Odnawia on biały kolor i pomaga utrzymać go na dłuższy czas.