Jak zrobić musujące kule do kąpieli

Jeśli kiedykolwiek chciałeś stworzyć swoje własne, domowe, musujące bomby do kąpieli, ten artykuł wyjaśni, jak to zrobić. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz miał pewność, że możesz spróbować tego projektu DIY dla siebie. To jest łatwe i skończysz z niektórymi fizzy kulki do kąpieli własnych! Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu, aby świętować koniec długiego dnia, spróbuj stworzyć te fizzy bath bombs!

Pierwszy, zebrać swoje materiały. Będziesz potrzebować olejów roślinnych, takich jak olej kokosowy, awokado, z pestek moreli, oliwek lub słodkich migdałów. Każdy olej emolientowy będzie działał w tym przepisie. Gdy składniki są połączone, możesz zwinąć mieszaninę w jednocalowe kulki. Pozwól im całkowicie wyschnąć przed przechowywaniem ich w szklanym słoiku lub cukierniczce. Alternatywnie, można umieścić kulki do kąpieli w indywidualnych kubkach cukierniczych lub pojemnikach.

Najlepszą częścią robienia tych bomb kąpielowych jest to, że są one łatwe do wykonania i mogą zaoszczędzić do dwóch trzecich ceny detalicznej! Będziesz w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli kupisz drogie bomby kąpielowe z butiku! Nie tylko domowe kule do kąpieli są opłacalne, ale również zajmują mało czasu na przygotowanie, nie robią dużego bałaganu i pozwalają wybrać zapach, który pachnie najlepiej!

Choć może to brzmieć trudno zrobić bomby kąpielowe, większość składników używanych w nich można znaleźć bezpośrednio w twojej kuchni! Możesz wykorzystać te same składniki w innych przepisach i zastosowaniach. Kilka są powszechnie znajdujący w kuchni: skrobia kukurydziana (znajdujący w alei pieczenia), kwas cytrynowy (od owoców cytrusowych), i Epsom sól. Wszystkie te składniki łączą się ze sobą, tworząc musującą bombę do kąpieli. Jeśli nie jesteś fanem efektu fizzy, użyj zamiast tego soli Epsom.

Po wykonaniu powyższych kroków, możesz zachować swoje domowe fizzy bath bombs w szczelnym pojemniku przez okres do sześciu miesięcy. Dla dodatkowej wygody, możesz zawinąć bomby w plastikowe lub kurczliwe rękawy. Aby zachować je na dłużej, umieść je w ciepłym miejscu, gdzie będą mogły utrzymać swój mus. Po schłodzeniu, będą one trwać od sześciu miesięcy do roku!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *