Jak skurczyć sweter w domu?

PytaniaKategoria: InneJak skurczyć sweter w domu?
Sylwester zapytał 3 lata temu

Jak skurczyć sweter w domu?

1 odpowiedzi
Best Answer
Krzysztof Wieczorek Personel odpowiedział 3 lata temu

Z pewnością każdy kiedyś doświadczył sytuacji, kiedy jego ulubiony sweter uległ rozciągnięciu. Taka sytuacji może nastąpić po częstym użytkowaniu takiego typu odzieży, czy też po nieodpowiednim wypraniu go. Jednakże nic nie jest stracone, ponieważ jesteśmy w stanie w domowych warunkach przywrócić naszemu swetrowi jego dawny blask.

Jak skurczyć sweter w domu?

Zadbanie o nasz ulubiony rozciągnięty sweter nie stwarza wielu trudności. Jedną z możliwości jest skorzystanie z pralki oraz suszarki.

Naszym zadaniem będzie ustawienie krótkiego programu prania, podczas którego wypierzemy nas sweter. Podczas prania warto wywrócić sweter na lewą stronę. Naszym kolejnym krokiem jest suszenie wspomnianego swetra w bardzo niskiej temperaturze przez około 25 minut.

Po wyjęciu swetra z suszarki warto go przymierzyć, aby sprawdzić, czy wszystko jest z nim w porządku. Jeśli okaże się, iż wspomniana część garderoby wciąż jest za duża, możemy powtórzyć wtedy etap z suszeniem swetra przez kolejne 25 minut. Jednakże, podczas kolejnego korzystania z suszarki, warto systematycznie sprawdzać w jakim stanie jest nasz sweter.